Skontaktuj się z naszym doradcą:  +48 606 377 000

Zrezygnuj z pralni chemicznej. Prasowacz parowy odświeży ubrania w kilka minut
Zrezygnuj z pralni chemicznej. Prasowacz parowy odświeży ubrania w kilka minut

Parownica w domu singla

Steamer to ogromny komfort. Z pewnością przyda się singlowi. To urządzenie, które pozwoli w kilka minut odświeżyć odzież i doprowadzi garnitury, garsonki i sukienki do idealnej kondycji. Dzięki niemu będziesz wyglądać perfekcyjnie nawet wtedy, gdy ważne spotkania będą odbywały się dzień po dniu. Ponadto parownicy użyjesz również do odświeżenia płaszczy i kurtek, wyczyścisz nią meble tapicerowane i zabijesz roztocza. Co więcej, staniesz się naprawdę rzadkim klientem pralni, ponieważ perfekcyjne wyprasowanie odzieży zajmie tyle samo czasu, co przygotowanie i zaniesienie ubrań do punktu usługowego.

 

Prasowacz parowy dla rodziny

Prasowacz parowy ułatwi również parom i rodzinom z dziećmi. Z pewnością będzie wykorzystywany do prasowania, jednak rodzice docenią również inne jego zalety. Gorąca para nadaje się doskonale do dezynfekcji pluszowych i plastikowych zabawek. Pomaga również w ekologicznym czyszczeniu płytek, luster i szyb, a do tego ułatwia usuwanie naklejek. Steamer można wykorzystać też do pielęgnacji pościeli i mebli tapicerowanych, tak by usunąć z nich roztocza, nieprzyjemne zapachy oraz niektóre plamy.

 

Ile trwa prasowanie parą? Czy jest trudne?

Prasowanie parą jest proste i szybkie, wymaga jednak nieco wprawy. Steamer rozgrzewa się bardzo szybko. Prasuje się nim w pionie. Końcówkę urządzenia przykłada się do odzieży powieszonej na wieszaku. Materiał najlepiej delikatnie naciągnąć, a następnie zbliżyć do niego strumień pary. Pod wpływem wysokiej temperatury włókna tkaniny się rozprostują, a nieprzyjemne zapachy znikną. Prasowanie steamerem jest łatwiejsze od używania żelazka i co najważniejsze, nie wymaga wyjmowania deski do prasowania. Jest również bezpieczniejsze, ponieważ para nie może uszkodzić materiału, np. poprzez przepalenie lub przegrzanie. Można stosować ją nawet do prasowania tiulu i aksamitu.

 

Gdzie trzymać steamer w małym mieszkaniu?

W szafie, ponieważ zajmuje on naprawdę mało miejsca w porównaniu z deską do prasowania i żelazkiem. Prasowacze parowe o rozbudowanych funkcjach to niewielkie urządzenia o wadze około 5 kg, które mają praktyczne kółka. Są na tyle małe, że bez problemu można wstawić je na podłogę w szafie z ubraniami. Alternatywą dla nich są naprawdę kompaktowe podręczne steamery, które służą do szybkiego prasowania odzieży. Świetnie nadają się do zabrania w służbową podróż, ponieważ zmieszczą się nawet do walizki.

 

Często Zadawane Pytania (FAQ) dotyczące prasowaczy parowych znajdziesz tutaj.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl