TRANSPORT GRATIS
Przy zakupie dowolnego steamera, za jego transport nie zapłacisz ani grosza.
MASZ PYTANIA?
Chętnie na nie odpowiemy. Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piatku od 9:00 - 16:00
14 DNI NA DECYZJĘ
Twoje zakupy są bezpieczne, gdyż masz 14 dni na zmianę decyzji i odesłanie towaru.

Producenci
Polityka Prywatności

Polityka Prywatności i Ochrona danych osobowych.

 1. Administratorem danych jest Firma, Smartlife Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. , ul. 25 Stycznia 18 , 62-080 Tarnowo Podgórny, NIP 7773187458, REGON 301574640,office@smartlifepolska.com, dalej Administrator.  Baza danych na prasowaczeparowe.pl, została stworzona wyłącznie w celu umożliwienia Użytkownikom  kontaktu  z Administratorem.
 2. Administrator uprawniony jest do ujawnienia danych osobowych wyłącznie podmiotom upoważnionym na podstawie właściwych przepisów prawa, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.
 3. Marketing bezpośredni własnych usług oraz monitorowania jakości usług Administratora jest możliwy po uzyskaniu ZGODY  Użytkownika. Zgoda na przetwarzanie danych w celu opisanym w zdaniu poprzednim jest dobrowolna i może być odwołana w każdym czasie.
 4. Administrator zobowiązuje się do bezpiecznego przechowywania danych.
 5. Dane osobowe oraz informacje zawarte w formularzu rejestracyjnym lub w mailu wykorzystywane będą przez Administratora do zawarcia, zmiany, rozwiązania umowy z Użytkownikiem oraz zapewnienia, jak najwyższej jakości świadczonych usług. W tym celu Administrator przetwarza następujące dane: imię i nazwisko, adres e-mail, adres, dane Przedsiębiorcy, NIP.
 6. Użytkownik ma prawo wglądu oraz modyfikacji swoich danych osobowych w każdym czasie,
  jak również natychmiastowego ich usunięcia po zgłoszeniu Administratorowi, który dokonuje
  na życzenie Użytkownika modyfikacje lub całkowitego usunięcia danych.
 7. Administrator zobowiązuje się do zastosowania środków technicznych i organizacyjnych zapewniających ochronę danych, w szczególności przez zabezpieczenie danych przed ich udostępnieniem osobom nieupoważnionym.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl