Producenci
O PRASOWACZACH

» przeczytaj wszystkie opinie
Zastosowania parownicy do ubrań

Parownica do ubrań, czy warto?

Czyli możliwe zastosowania.

Odpowiedź na postawione wyżej pytanie to: "Zdecydowanie tak". Poniżej postaramy się wskazać wszelkie możliwe zastosowania parownicy do ubrań, zarówno te standardowe - jak prasowanie bez żelazka, jak i te mniej oczywiste - jak usuwanie roztoczy, czy odświeżanie mebli.
 
Steamer pozwala na szybkie i skuteczne odprasowywanie ubrań. Podczas prasowania parą nie istnieje ryzyko przypalenia ubrań, czy ich przegrzania (błyszczące ślady na ubraniach). To sprawia, że prasowacz parowy nadaje się do wszystkich, nawet tych najtrudniejszych tkanin. Użycie pary wodnej ma zbawienny wpływ na materiały, powoduje prostowanie się włókien i odświeża je. 
 
prasowanie odzieży z prasowaczem parowym

W codziennym użytkowaniu

nasze ubrania chłoną wszystkie zapachy z otoczenia. Poza tymi, które miło się kojarzą, odzież równie skutecznie zachowa dym z papierosów, przypalonego tłuszczu czy spalin. Wszystkie te zapachy można łatwo usunąć podczas codziennego odprasowywania za pomocą parownicy do ubrań.
prasowacz parowy zabija roztocza

Jak pokazują badania,

para wodna o wysokiej temperaturze, znakomicie rozprawia się ze wszystkimi niechcianymi lokatorami naszych pościeli, dywanów, kocy i materacy. Roztocza potrafią całkowicie opanować nasze łóżka i zagnieździć się w nich w ilości nawet 2 milionów. Ich odchody zawierają bardzo silne alergeny powodujące między innymi alergię nieżyt nosa i spojówek, migrenowe bóle głowy, wysypki skórne, a nawet astmę oskrzelową i atopowe zapalenie skóry. Walka z roztoczami to nie lada wyzwanie a najskuteczniejszymi okazują się 2 czynniki: temperatura powyżej 60’C i wilgotność w granicach 70 – 80 %. Parownica do ubrań to najskuteczniejsze narzędzie w tej batalii, gdyż spełnia obydwa warunki. Regularnie korzystanie ze steamera zapewni Twojej rodzinie zdrowy i spokojny sen. 
Prasowacz parowy pomaga walczyć z alergią
 
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl