Skontaktuj się z naszym doradcą:  +48 606 377 000

Steamer – ekologiczny sposób na czyszczenie łazienki
Steamer – ekologiczny sposób na czyszczenie łazienki

Czyszczenie łazienki steamerem – to prostsze niż myślisz

Chcesz ograniczyć wpływ, jaki Twoje działanie wywiera na środowisko? Detergenty, które na co dzień stosujemy w domach i mieszkaniach, trafiają do kanalizacji, a następnie zanieczyszczają wody i glebę. Znajdź dla nich lepszą, tańszą i bardziej ekologiczną alternatywę. Wyczyszczenie łazienki parą jest dużo łatwiejsze niż myślisz. Wszystko dlatego, że wydobywa się ona z końcówki steamera pod bardzo wysokim ciśnieniem, dzięki czemu usuwa zabrudzenia. Jej temperatura to co najmniej 97 stopni Celsjusza. To wystarczająco, by zabić większość szkodliwych mikroorganizmów.

 

Jak działa parownica?

Do tego, by wyczyścić łazienkę parą, potrzebujesz jedynie wody oraz steamera. Uzupełnij zbiornik urządzenia i zaczekaj aż będzie ono gotowe do pracy. Później skieruj dyszę w miejsca, które chcesz wyczyścić. Korzystanie z parownicy jest wygodne. Na rynku dostępne są modele z długimi wężami, dzięki czemu bez problemu dotrzesz nawet do miejsc położonych na wysokości. Ponadto nowoczesne steamery parowe mają wiele końcówek, które ułatwiają czyszczenie trudnodostępnych miejsc. Wśród nich warto wymienić dysze punktowe oraz nakładki ze szczoteczką.

 

Co można czyścić parą?

Przy czyszczeniu steamerem należy pamiętać o tym, że para jest gorąca i wilgotna. Nie należy więc kierować jej na powierzchnie, które mogą łatwo się odkleić, np. naklejki ścienne czy tapety. Natomiast parownica doskonale sprawdzi się w przypadku pielęgnacji powierzchni z plastiku, metalu i ceramiki. Dzięki punktowej dyszy, parą wyczyścisz również fugi oraz miejsca wokół baterii, które mają skłonność do zarastania kamieniem. Steamer to również idealny sposób na odkażenie miski wc i zlewów. Wykorzystasz go także do tego, by wyprasować i odświeżyć dywaniki, a nawet wyprasujesz i zdezynfekujesz nim szlafroki.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl