Skontaktuj się z naszym doradcą:  +48 606 377 000

Parownice w restauracjach, hotelach i przedszkolach
Parownice w restauracjach, hotelach i przedszkolach

Parownice są powszechnie stosowane w miejscach użyteczności publicznej, gdzie naprawdę się sprawdzają. Wystarczy tylko wspomnieć, że właściciele restauracji, hoteli i przedszkoli bardzo chętnie i licznie zamawiają urządzenia w naszym sklepie. Dużą popularnością cieszą się zwłaszcza profesjonalne steamery, które pozwalają na wiele godzin efektywnej pracy.

 

Do czego wykorzystać steamer?

Gorąca para doskonale odświeża i dezynfekuje. Prasownicę można stosować do pielęgnacji wszelkiego rodzaju tkanin oraz powierzchni płaskich. Warto prostować nią obrusy, fartuchy, zasłony i poduszki. Prasowanie steamerem pozwala również w łatwy sposób odkazić meble tapicerowane, materace, maskotki i zabawki. Para wydobywająca się z dyszy ma 98°C i zabija drobnoustroje (w tym koronawirusa) oraz usuwa nieprzyjemne zapachy. Steamer będzie szczególnie przydatny w dobie epidemii COVID-19, kiedy właściciele przedszkoli, restauracji i hoteli zobowiązani są do zachowania szczególnego reżimu sanitarnego. Urządzenie można zastosować też do szybkiego i skutecznego zdezynfekowania maseczek wielorazowych. Koszt korzystania z parownicy jest stosunkowo niski – to tyle, co woda i prąd niezbędne do jej funkcjonowania.

 

Parownica to ogromny komfort

Ogromną zaletą parownicy jest łatwość użycia. Wiele modeli steamerów ma długi wąż z dyszą pary oraz długi kabel zasilający, które zapewniają im bardzo duży zasięg pracy. Ponadto w większości urządzenia są wyposażone w kółeczka, które umożliwiają wygodne przemieszczanie się z parownicą. Do użytku w przedszkolach, restauracjach i hotelach polecamy zwłaszcza profesjonalne parownice, takie jak np. J4000. Cechują się one ogromną wytrzymałością. Do tego mogą pracować nieprzerwanie przez wiele godzin – wodę można dolewać do zbiornika urządzenia nawet w trakcie jego użytkowania. Co więcej, takie steamery wyposażone są w system redukujący osadzanie kamienia, co znacznie podnosi ich żywotność. Z jednego steamera można z powodzeniem korzystać przez wiele lat. Nie trzeba też martwić się ewentualnymi awariami – części zamienne są łatwo dostępne. To samo dotyczy usług serwisowych. Jeśli urządzenie ma być wykorzystywane naprawdę intensywnie, polecamy wybór modelu z metalową dyszą pary.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl