Masz pytania? Potrzebujesz porady w doborze urządzenia? ZADZWOŃ DO EKSPERTA 606 377 000

Czyszczenie i odkażanie samochodu parą ze steamera
Czyszczenie i odkażanie samochodu parą ze steamera

Prasowacz parowy to wszechstronne urządzenie, z którym jeszcze lepiej zadbasz o samochód. Gorąca para pozwala usunąć zabrudzenia bez stosowania detergentów. Do tego odkaża oraz niszczy przykre zapachy. To idealny sposób na to, by przygotować samochód do sprzedaży albo odświeżyć go tuż po zakupie. Steamer polecamy również do regularnej pielęgnacji auta.

 

Czyszczenie i dezynfekcja prywatnego auta

Czy byłeś kiedyś w myjni parowej? Teraz możesz równie skutecznie wyczyścić samochód we własnym garażu. Steamer emituje gorącą parę wodną, która wyrzucana jest pod dużym ciśnieniem. Dzięki temu usuwa trudne zabrudzenie na powierzchni auta. Można stosować go do pielęgnacji nadwozia i lakieru – ważne jednak, by robić to umiejętnie i nie przegrzać jego powierzchni. Parownica to również sposób na usunięcie naklejek z szyb samochodu. Ważne, aby robić to rozważnie – najlepiej trzymać dysze steamera w odległości co najmniej 20 cm od powierzchni szkła. Ponadto prasowacz parowy warto wykorzystać do dezynfekcji wewnętrznych części auta. Para odświeża tapicerkę foteli oraz dywaniki, a do tego zabija nieprzyjemne zapachy, takie jak m.in. woń czworonogów, tytoniu czy potu.

 

Steamer na myjniach samochodowych i w transporcie zbiorowym

Parownica to urządzenie, które wzbogaci usługi myjni ręcznej. Możesz wynajmować go usługobiorcom, którzy będą mogli jeszcze lepiej zadbać o swoje auto. Steamer stanowi również niezbędny element wyposażenia firm zajmujących się praniem tapicerki samochodowej. Warto, aby znalazł się też w garażach dużych przedsiębiorstw, które dysponują własną flotą samochodową. Para pozwoli łatwo wyczyścić wnętrze, a do tego odkaża je, co jest szczególnie ważne w dobie pandemii. Czyszczenie i dezynfekcję parą warto przeprowadzać też w samochodach służących do przewożenia kilku osób, które są szczególnie narażone na zabrudzenia i brzydkie zapachy oraz w autobusach służących do transportu zbiorowego.

 

Czyszczenie parą samochodu – szybko, wygodnie i tanio

Ogromną zaletą steamera jest to, że jego wykorzystanie jest naprawdę szybkie i bezproblemowe. W ofercie naszej firmy można znaleźć bezprzewodowe prasowacze, którymi można dotrzeć nawet w trudnodostępne miejsca. Korzystanie z prasowalnicy jest także ekonomiczne. Wystarczy napełnić ją wodą i poczekać na rozgrzanie urządzenia. Następnie dysze zbliża się do pielęgnowanych powierzchni. Cały zabieg trwa kilka sekund, po których tkaniny są wyraźnie bardziej wyprostowane i odświeżone, a trudne zabrudzenia na powierzchniach z plastiku i metalu stają się łatwe do usunięcia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl