Skontaktuj się z naszym doradcą:  +48 606 377 000

Aktywne deski do prasowania. Prasowanie w domu — efekt jak u profesjonalisty
Aktywne deski do prasowania. Prasowanie w domu — efekt jak u profesjonalisty

 Prasujesz, ale nie widzisz efektów? Wtórne zagniecenia, wilgoć na złożonych T-shirtach, godziny stania przy desce to tylko niektóre z nieprzyjemnych rzeczy, związanych z prasowaniem. A co jeśli powiemy Ci, że wcale nie musi tak być? Prasując w domu możesz osiągać efekt, jak u profesjonalisty — nawet jeśli nigdy wcześniej nie miałeś do czynienia z żelazkiem. Zobacz, w czym tkwi sekret!

 

Aktywne deski do prasowania — profesjonalne prasowanie w domu

Aktywne deski do prasowania to nieoceniona pomoc domowa. Jak sama nazwa wskazuje, współpracują z nami podczas prasowania. Ułatwiają pracę i zamieniają nielubianą czynność w przyjemność. Aktywne deski Smooth B1 i Smooth B2 (z żelazkiem) mają przydatne funkcje, dzięki którym Twoje ubrania będą wyprasowane tak, jak w pralni chemicznej. Te urządzenia wybaczają błędy, a pojęcie nieumiejętnego prasowania z nimi nie istnieje. Zobacz, co w nich takiego wyjątkowego!

 

Deski Euroflex Smooth— wspomaganie prasowania

Suche ubrania po prasowaniu

Gdy używasz zwykłej deski i standardowych urządzeń prasujących zdarza się, że ubrania, nawet po wyprasowaniu, szybko wracają do dawnej formy. Co gorsza, przez skraplającą się wodę, muszą wyschnąć, co wydłuża czas całej czynności. Używając desek aktywnych Smooth B1, możesz zapomnieć o tego typu sytuacjach! Nawet w połączeniu ze zwykłym żelazkiem czy stacją parową — aktywna deska zapewni Ci natychmiastowy efekt suchych ubrań. Od razu możesz je włożyć do szafy lub walizki bez obaw o wtórne zagniecenia. Co ważne, deska Smooth B1 nie ma bojlera, ale jest kompatybilna z dowolnym urządzeniem do prasowania. Została wyposażona w dodatkową grzałkę o mocy 250W, która doskonale radzi sobie z nadmiarem wody, który pojawia się podczas prasowania z wykorzystaniem stacji parowych o dużej mocy. Dzięki niej problem mokrych ubrań i wody osadzającej się na podłodze znika. Stale podgrzewany blat deski sprawia, że wyprasowany materiał jest zupełnie suchy.

 

Funkcje zasysania i nadmuchu — dodatkowe ułatwienie dla początkujących

Funkcja nadmuchu eliminuje wtórne zagniecenia — tworzy na desce poduszkę powietrzną, na której prasowanie delikatnych materiałów staje się bardzo wygodne. Z kolei przy włączonej funkcji zasysania, tkaniny przylegają do deski i nie zsuwają się, co jest szczególnie ważne, przy prasowaniu większych materiałów, np. obrusów i zasłon lub mniejszych, tj. ciuszków dziecięcych.

 

Wygoda i oszczędność czasu

Dzięki funkcjom deski, jej konstrukcji, perforowanej powierzchni i podgrzewanemu blatu prasowanie jest wygodne i szybkie. Nie musisz ciągle rozprostowywać ubrań, zanim przyłożysz do nich żelazko. Oszczędzasz nawet do 50% czasu, a tym samym zmniejszasz zużycie energii elektrycznej i rachunek za prąd.


Mobilność i łatwe przechowywanie

Aktywne deski do prasowania  Euroflex Smooth są wyposażone w kółka. Wystarczy jeden prosty ruch, aby je rozłożyć. Po złożeniu zajmują mało miejsca. Mają wymienne pokrowce oraz 7-stopniową regulację wysokości. W komplecie ze Smooth B2 znajdziesz butelkę do napełniania zbiornika, poprawiającą jakość wody.


Deska aktywna w zestawie — trzy funkcje i profesjonalne żelazko

 

Smooth B2 to zestaw do profesjonalnego prasowania w domu. Zawiera deskę z funkcją podgrzewania, zasysania i nadmuchu oraz żelazko z aluminiową stopą, które sprawdzi się podczas prasowania w pionie, dezynfekcji i usuwania nieprzyjemnych zapachów z ubrań. Woda wlewana do bojlera w desce Smooth B2 podczas prasowania zaopatruje w parę żelazko. W ten sposób, dwukrotnie podgrzewana para jest ultra sucha. Niezależnie od tego, czy jesteś prawo, czy leworęczny — zadbaliśmy o to, aby prasowanie z deskami Euroflex Smooth B2 było maksymalnie wygodne i przyjemne dla każdego! Efekt? Jest dokładnie taki sam, jak w pralniach chemicznych. Twoje ubrania będą bezpieczne, a rezultaty super trwałe.

 

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat profesjonalnego prasowania w domowych warunkach? Zapraszamy do kontaktu.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl