Masz pytania? Potrzebujesz porady w doborze urządzenia? ZADZWOŃ DO EKSPERTA 606 377 000

Zapomnij o mokrych plamach na ubraniach! Poznaj niezawodny zestaw do prasowania parowego.
Zapomnij o mokrych plamach na ubraniach! Poznaj niezawodny zestaw do prasowania parowego.

Prasowanie powinno być coraz prostsze, szybsze i skuteczniejsze! Żyjemy w pośpiechu, więc nie może zajmować dużo czasu. Na ubraniach nie powinny pojawiać się plamy wody, czy wtórne zagniecenia, bo wtedy czynność mija się z celem.

Dziś użytkownicy urządzeń prasujących zwracają uwagę na każdy detal. Poszukują zaawansowanych rozwiązań do prasowania, za które są skłonni zapłacić więcej. Wcale nas to nie dziwi. Jeśli na szali mamy skuteczność prasowania i oszczędność czasu — zdecydowanie lepiej zainwestować w jakościowy sprzęt, który będzie dobrze spełniał swoją funkcję.

 

Nowoczesne urządzenia do prasowania na rynku

W odpowiedzi na wysokie oczekiwania użytkowników względem urządzeń prasujących, na rynku pojawia się szereg nowości, m.in. stacje parowe z kamerą, czy żelazka wyposażone w sztuczną inteligencję. Dlaczego takie innowacje nie zawsze idą w parze ze skutecznością? Powód jest prosty — dobre urządzenie prasujące to nie wszystko.

 

O wiele większą skuteczność gwarantuje zestaw do prasowania z aktywną deską, który nie tylko ułatwia pielęgnację ubrań, ale też oszczędza Twój czas, jest wygodny w użytkowaniu i przede wszystkim — eliminuje problemy, z którymi nie radzą sobie nowoczesne stacje parowe np. mokre plamy po prasowaniu.

 

Mokre plamy po prasowaniu na ubraniach

Aby szybko usunąć zagniecenia, ważne jest, aby Twoje urządzenie do prasowania miało odpowiedni wyrzut pary wodnej. Im grubsza tkanina, tym pary powinno być więcej. Tylko tak jesteś w stanie szybko wyprasować grube, czy mocno pogniecione tkaniny.

 

Niestety sam zakup urządzenia z dużym wyrzutem pary wodnej to nie wszystko. Tego typu sprzęt często pozostawia na materiale, desce, a nawet podłodze całe kałuże wody. Ubranie robi się wilgotne, zresztą tak jak i zwykła deska, która później potrzebuje dobrych kilka godzin na wyschnięcie.

Dlaczego ponowne prasowanie mokrych plam to nie jest dobry pomysł?

Na Twoje ubrania podczas prasowania „wylał się” nadmiar pary? Zastanawiasz się, czy możesz to ponownie zaprasować? Nie rób tego. Jeśli zauważysz mokre plamy podczas prasowania, przerwij czynność i pozwól tkaninie wyschnąć.

 

  • Jeśli mokre plamy zostaną utrwalone przez prasowanie, mogą być trudniejsze do usunięcia później.
  • Niektóre materiały, takie jak jedwab, mogą łatwo ulec uszkodzeniu pod wpływem wilgoci i ciepła. Mokre plamy podczas prasowania mogą wpływać na strukturę włókien i powodować trwałe uszkodzenia lub zmiany w wyglądzie tkaniny.

 

Jak pozbyć się mokrych plam podczas prasowania?

Aby uniknąć problemu mokrych plam na ubraniach, przede wszystkim zaopatrz się w zestaw do prasowania z aktywną deską, która jest podgrzewana. Ma odpowiednią konstrukcję z dużą, rozgrzaną powierzchnią parowania. Dzięki temu tkanina pozostaje zupełnie sucha. Możesz od razu ją ubrać lub włożyć do szafy.

 

Stację parową możesz podłączyć bezpośrednio do deski, co sprawia, że prasowanie jest naprawdę wygodne i komfortowe.

 

Oszczędzasz nawet 50% czasu w porównaniu do prasowania na standardowej desce. Osiągasz lepsze efekty i nadal z powodzeniem możesz prasować tkaniny o różnych grubościach, także wielowarstwowo.

 

Zestaw do prasowania z aktywną deską vs. duży wyrzut pary

 

Zastanawiasz się, jak aktywna deska radzi sobie z dużym wyrzutem pary ze stacji prasującej lub żelazka? Spokojnie, to także problem do pokonania. Oczywiście najlepiej kontrolować stopień wyrzutu pary, tak aby był optymalny i nie moczył mocno ubrań oraz materiału deski. Jeśli jednak do tego dojdzie — aktywna deska także sobie z tym poradzi, tyle że pełne wysuszenie będzie wymagać więcej czasu.

 

Efekty stosowania zestawu do prasowania z aktywną deską

  • eliminacja mokrych plam na ubraniu i desce,
  • brak wtórnych zagnieceń,
  • łatwiejszy i wygodniejsze prasowanie ubrań, także tych mocno pogniecionych i z grubszych tkanin,
  • ubrania po prasowaniu są gotowe do schowania w szafie, nie musisz dodatkowo ich suszyć.

 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat niezawodnych zestawów do prasowania — zapraszamy Cię na bezpłatną konsultację. Po zapoznaniu się z Twoimi potrzebami przedstawiamy Ci najlepiej dopasowany sprzęt, który raz na zawsze wyeliminuje problem mokrych plam, dużego wyrzutu pary, czy wtórnych zagnieceń.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl