Skontaktuj się z naszym doradcą:  +48 606 377 000

Wygodne prasowanie. Czyli jak prasować, żeby się nie napracować.
Wygodne prasowanie. Czyli jak prasować, żeby się nie napracować.

Też tak masz, że prasowanie zawsze spada na koniec listy Twoich domowych obowiązków? Spokojnie, nie jesteś w tym sam. Mało kto z radością sięga po żelazko. Na szczęście wiemy, jak uporać się z tym tematem. Zobacz, jak prasować, żeby się nie napracować. Poznaj nasz sposób na wygodne prasowanie, nawet jeśli dotychczas nigdy tego nie robiłeś. Kto wie, może nawet polubisz tę czynność?

Nie da się ukryć, że zazwyczaj prasowanie w domu to zadanie osoby najbardziej w tym doświadczonej. Niektórzy z nas nie prasują, bo… nie potrafią. Faktycznie, coś w tym jest. Prasowanie z odpowiednim efektem wygładzonych ubrań wymaga wprawy. W praktyce uczymy się najwięcej. 

Oczywiście, są sposoby na to, aby opanować tę umiejętność, wykorzystując triki ułatwiające prasowanie znalezione w Internecie. Ale nadal przyswojenie takiej wiedzy wymaga czasu. A powiedzmy sobie szczerze, kto go ma, skoro ubrania do prasowania piętrzą się bez końca? 

Producenci sprzętów AGD stają na głowie, by tworzyć produkty do prasowania, które nawet amatorom pozwolą osiągnąć idealny efekt już za pierwszym razem. I właśnie takimi rozwiązaniem są aktywne deski Euroflex Smooth.


Strach ma tak wielkie oczy. A jak wielka jest Twoja góra do prasowania?

Boisz się stanąć przy desce do prasowania? Obawiasz się, że sobie nie poradzisz i jak tylko dotkniesz żelazkiem cienkiej bluzki, wypalisz w niej dziurę? Spokojnie! Nie taki diabeł straszny, jak go malują! A już na pewno nie z odpowiednim sprzętem. Aktywne deski do prasowania to urządzenia stworzone po to, by jak najbardziej ułatwiać tę czynność oraz ją… umilać. Zobacz, jak proste i przyjemne może być prasowanie z aktywną deską Smooth B1.

 

Inne spojrzenie na prasowanie

Aktywne deski są uważane za najbardziej pomocne urządzenia przy prasowaniu, szczególnie jeśli mamy do czynienia z tym zadaniem pierwszy raz. Zarówno aktywna deska Smooth B1, jak i deska aktywna z żelazkiem Smooth B2 działają podobnie — kiedy raz wyprasujesz swoje ubrania przy pomocy tych urządzeń, już nigdy nie będziesz chciał użyć niczego innego. 

 

Jak aktywna deska Smooth B2 wpływa na wygodę prasowania?

 

  • W aktywnej desce z żelazkiem do prasowania Euroflex Smooth B2 zastosowano ultrasuchą parę, która zapobiega wtórnym zagnieceniom i wilgoci po wyprasowaniu.
  • System ogrzewania deski jest kluczowy, ponieważ to od niego zależy, czy tkanina na prasowaniu będzie sucha. Sprawia, że efekt wygładzenia jest trwalszy i utrzymuje się dłużej. Prasowanie na rozgrzanej powierzchni zapobiega kondensacji pary, a cały system jest bardziej wydajny. Tkanina pozostaje całkowicie sucha, co znacznie redukuje ryzyko powstania wtórnych zagnieceń podczas przechowywania ubrań w szafie.
  • Funkcje zasysania i nadmuchu sprawiają, że ubrania idealnie przylegają do żelazka lub deski. Efekt? Koszule, ciężkie jeansy, cienkie tkaniny czy ubranka dziecięce są wyprasowane tak, jakby wyszły spod żelazka prawdziwego profesjonalisty! Nadmuch sprawia, że bez obawy można prasować delikatne i wymagające materiały.
  • Żelazko jest integralną częścią aktywnej deski Smooth B2. Dzięki zastosowaniu profesjonalnego urządzenia do prasowania oszczędzasz czas nawet o 50% w porównaniu do standardowych żelazek i stacji parowych. Osiągasz lepsze efekty prasowania w poziomie i w pionie. Z powodzeniem możesz prasować tkaniny o różnych grubościach, także wielowarstwowo.

 

Jak aktywna deska Euroflex Smooth B1 wpływa na wygodę prasowania?

Aktywna deska do prasowania Euroflex Smooth B1 to ułatwienie w prasowaniu, którego potrzebujesz! Nawet jeśli pierwszy raz będziesz trzymał w ręce żelazko lub użyjesz stacji parowej, a staniesz przy desce Smooth B1, Twoje ubrania będą idealnie gładkie

Dzięki wbudowanej grzałce aktywna deska do prasowania Smooth B1 jest doskonałym uzupełnieniem dla stacji parowych. Szczególnie tych, które mają silny wyrzut pary i generują jej duże ilości. Podgrzewana deska Smooth B1 odprowadza nadmiar wody powstały w wyniku wytwarzania pary. W ten sposób znacznie poprawia jakość prasowania, pozostawiając ubrania suche i perfekcyjnie wygładzone. Efekty Twojej pracy utrzymują się znacznie dłużej. 

Używaj stacji parowej razem z aktywną deską do prasowania Smooth B1 i zapomnij o mokrych ubraniach, które nie nadają się do noszenia zaraz po wyprasowaniu. Sterta przygotowana do prasowania, która od tygodnia zalega w pralni zniknie w mgnieniu oka. Nie wierzysz? Przekonaj się sam!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl